KONST / Litografier / Litografi 15664507
nr 1566 4507
Ragnar Person
(1905-1993), Sverige
Litografi, Figurkomposition, monogramsignerad, HC-upplaga (hors de commerce). Bildmått: 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 48x45 cm
Ragnar Person, svensk målare född 1905, död 1993.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 september 2023
kl 18:03:05